Rezervace

Postup rezervace pokoje

Rezervaci pokoje můžete učinit na stránce "Rezervace" v nabídce hlavního menu.
Samotná rezervace s skádá z těchto kroků:
 1. Volba pokoje:
  Zvolte pokoj kliknutím na označení požadovaného pokoje v nabídce pokojů. V tuto chvíli se zobrazí kalendář obsazenosti pro zvolený pokoj. Volbu pokoje lze měnit i po vyplnění rezervačního formuláře bez ztráty již vyplněných údajů.

 2. Kontrola obsazenosti pokoje:
  Zkontrolujte si v zobrazeném kalendáři, kdy je pokoj volný. V kalendáři je zobrazen vždy jen jeden měsíc, který lze měnit klikáním na šipky nalevo a napravo od označení měsíce a roku. Barevné označení dní v měsíci má tyto významy: o - volný termín, o - nepotvrzená rezervace, o - potvrzená rezervace

 3. Vyplnění rezervačního formuláře:
  Vyplňte všechny údaje v rezervačním formuláři. Uveďte správný email, který je nutný pro předání informací k platbě. Pro výběr počátečního a koncového data rezervace stačí kliknout do příslušných polí a následně se zobrazí kalendář. V zobrazeném kalendáři najděte a zvolte kliknutím příslušné datum a vybrané datum se automaticky vloží do pole formuláře.
  Pro přechod do další fáze rezervace klikněte na tlačítko "Pokračovat v rezervaci", které se nachází pod formulářem. Systém ověří formát zadaných údajů a volnost pokoje v zadaném termínu. Pokud zjistí nesrovnalost ve formuláři, budete na ni upozorněni, aby bylo možné nesprávné údaje opravit.

 4. Kontrola údajů rezervace:
  Na stránce se souhrnem rezervace si prosím zkontrolujte zobrazené informace o rezervaci. Zde se Vám také zobrazí cena pobytu, která je vypočtena z aktuálního ceníku pensionu.
  Pokud chcete rezervaci ještě změnit, klikněte na tlačítko "zpět" Vašeho internetového prohlížeče a zobrazí se Vám opět stránka s formulářem rezervace.
  Pokud jsou údaje v pořádku, opište ověřovací kód, který se skládá z písmen a čísel(záleží na velikosti písmen) a klikněte na tlačítko "Dokončit rezervaci".

 5. Platba a potvrzení rezervace:
  Po dokončení rezervace obdržíte zprávu o rezervaci na zadanou emailovou adresu. Zpráva bude obsahovat i údaje k platbě pobytu.
  Dokud nebude doručena platba na účet, bude rezervace v kalendáři na stránkách "Rezervace" a "Obsazenost pensionu" zobrazena jako nepotvrzená.
  Po doručení platby na účet pensionu bude rezervace potvrzena, bude zaslán informační mail a v kalendáři se status rezervace změní na "potvrzená". Pokud nebude rezervace potvrzena do týdne od platby, informujte nás prosím na náš kontaktní mail a nezapomeňte uvést číslo rezervace.